תיקאומן 

גלריית ציורים ניידת

הילדים של היום גדלים במציאות בה נוצר דיסוננס בין שפע הכלים והאפשרויות ליצירה מקורית לבין הצד השני של אותו מטבע בדיוק- בו עקב אותו השפע האדיר, היצירה האישית הופכת לפחותת ערך ומשמעות. לא אחת, יצירות וציורי הילדים- כלי הביטוי והאמנות הראשונים שלהם, נופלים בין הכיסאות ונזרקים...

 

כאן תיקאומן נכנס לתמונה. תיקאומן הוא מוצר המלווה ומעצים את היכולת היצירתית והאמנותית של כל ילד וילדה. הרבה קסם במוצר אחד.

ראשית, התיקאומן משמש כאמצעי לאכסון ציורים ודפים. אך חדשנותו המשמעותית של המוצר היא בכך שהוא הופך לגלריה אישית מתחלפת של עבודות הילד. הצד האחורי של כל תיקאומן מעוצב כמסגרת בסגנון עץ מאויר בשילוב חלון שקוף, דרכו מציגים את הציור. בחזית קיים מתלה אינטגרלי המאפשר תלייה על כל מסמר או מתלה. ילדכם יכול לחזור מהגן או מכיתה א' לחדרו ולתלות את התיקאומן במקום הייעודי על הקיר ולהציג את יצירתו האחרונה. ואיזה כיף גם בגן! כעת ניתן לאצור תערוכות מתחלפות בקלות.

השפה העיצובית של התיקאומן, כמו גם ממדיו, נועדו ליצור חיבור אינטואיטיבי של הילדים עם המוצר. מאפיין הנתמך בעובדה שבחזית ישנו חלון לתמונה מתחלפת של הילד- האומן הצעיר.

לתיקאומן ידית נשיאה וגודלו מאפשר הכנסה לתיק גב בינוני.

לא הספיק לכם... יש הפתעות נוספות! כל תיקאומן מגיע כערכת יצירה עם שבלונת צורות של אומן וסרגל של חסה קלבסה.

 

מפרט טכני

  • פוליפרופילן 0.8 מ"מ

  • מידות: 33.5  X23.5 X 2.5 ס"מ

  • צמדנים לסגירה

Show More

בן שקולניק  2020 ©