*המחיר כולל 10 דפים\20 עמודים. תוספת עמודים כרוכה בתשלום.​

זוהי המזכרת המדויקת שלכם מהשנה בגן או בית הספר. בעיצוב מוקפד וייצור ברמת גימור הגבוהה ביותר, אנו גאים להציג בפניכם את קולקציית האלבומים הדיגיטליים לסוף השנה שתרגש אתכם. עכשיו ולתמיד.

 

בחרו את סוג האלבום הרצוי, רכזו והעבירו לנו את התוכן. עבודת העיצוב והעריכה עלינו.

מעבר לשפע הרעיונות והעיצובים המשתנים הכלולים באלבומים, כל אלבום מכיל את ברכת הגננת \ מחנכת ותמונת מחזור מהודרת.

1/7

ילדים מספרים

עכשיו הבמה היא שלכם.

 

מקבץ סיפורים של ילדי הגן או בית הספר בליווי איורים. בעידן בו המסכים משתלטים עלינו ומטמטמים את השכל, חשוב להעניק לילדינו הזדמנות אמיתית להביע את עצמם. עם דמיון שופע ונקודת מבט ייחודית על החיים, אפילו שעודם קטנים, סיפורים שלמים קיימים אצלם בראש.

 

בהכנת מזכרת ייחודית זו, הגננת יושבת עם כל ילד ומדובבת אותו לספר סיפור. מכיוון שאינם יודעים עדיין לכתוב, כתבו עבורם פסקה של סיפור במילים שלהם (עם אולי עזרה קטנה בשכתוב).

כיאה לכל ספר רציני, לא נשכח לכתוב מספר מילים "אודות הסופר" בגב האלבום. הגננת מעבירה לחסה קלבסה קובץ עם כל הסיפורים והתיאורים של הסופרים- ואנו נדאג למזכרת מדהימה לכל החיים!

האלבום שלי

סיכום שנתי אישי של מיטב החוויות בגן.

 

סיכום שנתי אישי של מיטב החוויות הנפלאות מהשנה שעברה לה בגן או בית הספר. החברים, הפעילויות, הגינה, החגים, המועדים והמסיבות... "האלבום שלי" הוא המזכרת האולטימטיבית. ניתן לבחור מבין מגוון דפי נושא וגם להוסיף חדשים לפי רצונכם.

רק שלחו לנו את התמונות ממוספרות- אנחנו נדאג לכל השאר!

*האלבום שלי כרוך בתוספת תשלום של 10 ש"ח לאלבום.

1/11

1/5

אלבום תמונות- על השולחן

כל מה שקורה על שולחן הגן של הילד שלכם, במבט מלמעלה! עיצוב ססגוני ושמח במיוחד.

אלבום תמונות- וינטג'

הזמינו היום את הקסם של פעם. זכרונות הילדות מעולם לא נראו טוב יותר! במראה נושן עם טוויסט עכשווי, עיצבנו עבורכם אלבום וינטג' מיוחד לילדים.

1/5

1/5

אלבום תמונות- גוונים של ילדות

עיצוב משוחרר ונטול דאגות. לילדות יש המון גוונים וגם לאלבום הזה. הבחירה המתאימה לכל מי שלא רוצה להיתפס למסגרת.

ספר ציורי מחזור

תערוכת ציורים של כל הילדים בגן.

 

יצירות הילדים מקבלות במה מכובדת ומשולבות כתצוגה בגלריה בעיצוב נקי, לאורך הספר. זאת לצד תשובה אישית לשאלה- "מה אני רוצה להיות כשאהיה גדול?". הילדים עונים על השאלה ומציירים ציור בהתאם. מתנה מומלצת לגני חובה.

 

שלחו לנו את התמונות והמשפטים- אנחנו כבר נדאג לכל השאר!

1/7

1/11

ידיעות הגן

חוויות השנה מהגן ערוכות כמגזין.

בליווי כתבות מקוריות ותמונות מלוות, מגזין הגן הוא המזכרת הכי מיוחדת מהשנה שחלפה. עבודה זו היא שיתוף פעולה בין הגננת לבין צוות חסה קלבסה. בחרו את הפעילויות המובחרות, האירועים והרגעים הנחמדים שתיעדתם וכתבו כתבה או ידיעה קצרה לכל נושא. אל דאגה, אנחנו כאן בשבילכם, לעזור עם תוכן העניינים, העריכה וכל הדרוש ליצירת מגזין הגן המושלם שלכם לסוף השנה.

בן שקולניק  2020 ©